Funkcjonowanie Cleanroom

Obsługa

PSCT

Kategoria

Praca

Uczestnicy kursu

Brak uczestników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie

Brak opinii

Funkcjonowanie Cleanroom - powstanie i funkcjonowanie obiektu cleanroom

 

Zaawansowane jednodniowe szkolenie umożliwiające poznanie zasad budowy i funkcjonowania cleanroom od procesu przygotowania projektu budowlanego, poprzez budowe aż po planowanie działań serwisowych.

 

Cel szkolenia:

Nabycie niezbędnej wiedzy przed przystąpieniem do procesu projektowania i budowy pomieszczeń czystych. Szkolenie ma na celu przygotowanie inwestora lub wykonawcy do budowy czystej oraz późniejszego utrzymania obiektu.

 

Wiedza:

Uczestnicy po ukończeniu szkolenia uzyskają ogólną wiedzę na temat stref czystych, będą przygotowane do prawidłowego oraz świadomego prowadzenia inwestycji, otrzymają pełną wiedzę na temat przygotowania strefy do jej użytkowania oraz dobranie wyposażenia.

 

Grupa docelowa

Szkolenie jest przeznaczone dla:

Szkolenie niezbędne dla inwestorów, menadżerów projektu oraz użytkowników planujących budowę stref czystych. Polecane również osobom użytkującym cleanroom który nie spełnia oczekiwań i wymaga remontu.

Szkolenie kończy się egzaminem.

 

Wymagania edukacyjne

Brak wymagań edukacyjnych.

 

Możliwość prowadzenia szkolenia w obiekcie Klienta

W przypadku prowadzania kursu w obiekcie Klienta prosimy o przygotowanie dostępu do sali konferencyjnej przygotowanej do prowadzenia szkolenia. 

Obsługa

Cena : Zapytaj

Ilość Osób : 15

Poziom : Dla każdego

Miejsce : Centrum Szkoleniowe Aleja Krakowska 111/114 B-25 Warszawa

Kontakt