Prawo w Cleanroom

Obsługa

PSCT

Kategoria

Praca

Uczestnicy kursu

Brak uczestników

Opinie

Brak opinii

Prawo w Cleanroom - Aspekty prawne budowy, rozbudowy i funkcjonowania obiektów Cleanroom

 

Zaawansowane jednodniowe szkolenie umożliwiające poznanie zasad budowy i funkcjonowania cleanroom od procesu przygotowania projektu budowlanego, poprzez budowę aż po planowanie działań serwisowych. 

Po zakończonym szkoleniu operatorzy będą przygotowani do bezpiecznej i efektywnej pracy w strefie czystej, a menadżerowie poznają najważniejsze zasady organizacji strefy czystej oraz jej serwisowania i użytkowania.

 

Cel szkolenia:

Wiedza związana z wymaganiami prawnymi i formalnymi dotyczącymi powstania i rozbudowy lub przebudowy obiektów cleanroom. Szkolenie wprowadza także w wymagania proceduralne funkcjonowania stref czystych. Szkolenie ma na celu przygotowanie inwestora do budowy czystej oraz późniejszego utrzymania obiektu.

 

Wiedza:

Uczestnicy po ukończeniu szkolenia będą przygotowani do prawidłowego oraz świadomego prowadzenia inwestycji pod względem formalnym, otrzymają także wiedzę na temat przygotowania strefy do jej użytkowania.

 

Grupa docelowa

Szkolenie jest przeznaczone dla:

Szkolenie niezbędne dla inwestorów, menadżerów projektu oraz użytkowników planujących budowę stref czystych. Polecane również osobom użytkującym cleanroom który nie spełnia oczekiwań i wymaga remontu.

Szkolenie kończy się egzaminem.

 

Wymagania edukacyjne

Brak wymagań edukacyjnych.

 

Możliwość prowadzenia szkolenia w obiekcie Klienta

W przypadku prowadzania kursu w obiekcie Klienta prosimy o przygotowanie dostępu do sali konferencyjnej przygotowanej do prowadzenia szkolenia. 

Obsługa

Cena : Zapytaj

Ilość Osób : 15

Poziom : Dla każdego

Miejsce : Centrum Szkoleniowe Aleja Krakowska 111/114 B-25 Warszawa

Kontakt