Wyposażenie w Cleanroom

Obsługa

PSCT

Kategoria

Praca

Uczestnicy kursu

Brak uczestników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie

Brak opinii

Wyposażenie w Cleanroom - wyposażenie eksploatacyjne w cleanroom

 

Pomieszczenia czyste projektowane są z myślą o zmniejszeniu zanieczyszczeń. Aby utrzymać odpowiedni poziom sterylności, wyposażenie i materiały, których używa się w pomieszczeniach czystych, muszą być zaprojektowane w taki sposób, aby uwalniały jak najmniej cząstek.

Zachęcamy do udziału w szkoleniu, które umożliwi skuteczny dobór wyposażenia w środowiskach kontrolowanych.

 

Cel szkolenia:

Nabycie wiedzy pozwalający na prawidłowy dobór wyposażenia i określenie kosztów użytkowania pomieszczenia czystego.

 

Wiedza:

Kursant otrzyma wiedze umożliwiającą dobór wyposażenia do pomieszczenia czystego adekwatnego do poziomu czystości, rodzaju produkcji oraz ryzyka zanieczyszczenia produktu przez personel. Osoba biorąca udział w szkoleniu będzie świadoma kosztów dodatkowych wiążących się z posiadaniem pomieszczenia czystego oraz będzie potrafiła zorganizować zaplecze utrzymujące ciągłość produkcji.

 

Grupa docelowa

Szkolenie jest przeznaczone dla:

Osób ze służby utrzymania ruchu, menadżerów zarządzających strefą czystą, oraz wszystkich osób planujących budowę czystą chcących przygotować się do jej utrzymania i określenia kosztów z tym związanych.

Szkolenie kończy się egzaminem.

 

Wymagania edukacyjne

Zaleca się ukończenie szkolenia “Zasady organizacji i zarządzania cleanroom dla Menedżerów” lub inny o podobnym zakresie, do zatwierdzenia przez trenera.

 

Możliwość prowadzenia szkolenia w obiekcie Klienta

W przypadku prowadzania kursu w obiekcie Klienta prosimy o przygotowanie dostępu do sali konferencyjnej wyposażonej w sprzęt multimedialny umożliwiający przeprowadzenie szkolenia. Obowiązuje dodatkowa opłata za dojazd do klienta (do określenia podczas ofertowania).

 

Możliwość prowadzenia szkolenia on-line:

Możliwość wykonania kursu w on-line (podczas kursu on-line każdy z uczestników musi posiadać dostęp do komputera. Ocena wizualna odzieży do prania na podstawie zdjęć uszkodzeń). 

Obsługa

Cena : Zapytaj

Ilość Osób : 16

Poziom : Dla zaawansowanych

Miejsce : Centrum Szkoleniowe Aleja Krakowska 111/114 B-25 Warszawa

Kontakt