Urządzenia w Cleanroom

Obsługa

PSCT

Kategoria

Praca

Uczestnicy kursu

Brak uczestników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opinie

Brak opinii

Urządzenia w Cleanroom - instalacja i serwisowanie urządzeń w cleanroom

 

Zachęcamy do udziału w szkoleniu, które umożliwi skuteczny dobór oraz bezpieczne wprowadzenie urządzeń w pomieszczeniach czystych.  

 

Cel szkolenia:

Nabycie wiedzy pozwalającej na bezpieczne wprowadzenie oraz dobór urządzeń w pomieszczeniach czystych.

 

Wiedza:

Osoba biorąca udział w szkoleniu będzie potrafiła dobrać odpowiednie urządzenie do strefy czystej oraz zaadaptować urządzenie w sposób umożliwiający jego wykorzystanie w strefie czystej. Kursant uzyska podstawową wiedzę na temat czyszczenia urządzeń oraz kontroli pracowników firm zewnętrznych montujących wyposażenie wewnątrz cleanroom.

 

Grupa docelowa

Szkolenie jest przeznaczone dla:

Osób ze służby utrzymania ruchu, menadżerów zarządzających strefą, oraz wszystkich osób zajmujących wprowadzaniem i serwisowaniem urządzeń do stref czystych.

Szkolenie kończy się egzaminem.

 

Wymagania edukacyjne

Zaleca się posiadanie podstawową wiedzy z zakresu obsługi pomieszczenia czystego (https://cleanproject.pl/produkt/szkolene-ogolnie-zasady-przebywania-i-pracy-w-cleanroom/) oraz/lub zarządzania strefą czystą (szkolenie “Zasady organizacji i zarządzania cleanroom dla Menedżerów”) lub inny o podobnym zakresie, do zatwierdzenia przez trenera.

 

Możliwość prowadzenia szkolenia w obiekcie Klienta

W przypadku prowadzania kursu w obiekcie Klienta prosimy o przygotowanie dostępu do sali konferencyjnej wyposażonej w sprzęt multimedialny umożliwiający przeprowadzenie szkolenia. Obowiązuje dodatkowa opłata za dojazd do klienta (do określenia podczas ofertowania).

Obsługa

Cena : Zapytaj

Ilość Osób : 16

Poziom : Dla zaawansowanych

Miejsce : Centrum Szkoleniowe Aleja Krakowska 111/114 B-25 Warszawa

Kontakt